Warning: Declaration of AMW_Related_Sub_Items_Walker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/nbds/domains/nbds.pl/public_html/wp-content/plugins/advanced-menu-widget/class-advanced-menu-walker.php on line 0
Aktualne Info z dnia 1.03.2021 : New Boogie Down School

Aktualne Info z dnia 1.03.2021

1/03/2021

UWAGA 🥁

Drodzy NBDSowicze.👇

Ta informacja kierowana jest do członków grup dziecięcych (poniedziałki i środy), grupy B, grupy BREAK-DANCE i pozostałych grup warsztatowych.

Zapewne z niecierpliwością czekacie na wznowienie swoich zajęć, lub choćby jakieś KONKRETNE INFO. (my też…😕

Nie będziemy się tu teraz znów gorzko rozpisywać, ani prosić Was o cierpliwość, bo nam samym już się ona wyczerpuje…

JEDNAK

Wkrótce podejmiemy konkretną i rzeczową próbę reorganizacji szkoły i powrotu do naszej pełnej oferty programowej.

KONKRETY

Jako ostateczną datę powrotu i wznowienia wszystkich zajęć PODAJEMY teraz 7 kwietnia – czyli tuż po Świętach Wielkanocnych. Zajęcia ruszą wg pełnego i ustalonego dotychczas planu. Mamy nadzieję, że informacja ta nie okaże się po raz kolejny pobożnym życzeniem i zrobimy wszystko, co możliwe, by temu sprostać.

Istnieje ewentualna szansa na wcześniejsze uruchomienie zajęć, jeszcze w marcu, to zależy jednak od kierunku i dynamiki ogólnej sytuacji epidemicznej w kraju (lub/i regionie). Jeśli taka okoliczność się nadarzy, będziemy starali się dotrzeć do Państwa z informacją.

Na chwilę obecną jako Oficjalne INFO przyjmujemy datę 7 kwietnia – która rozpocznie 3 miesięczny okres naszej pracy w pełnym zakresie ( z zachowaniem wszystkich określonych zasad organizacji i bezpieczeństwa), a my zrobimy w nim wszystko, by zadbać o Wasza regenerację formy, jej dalszy progres i wspólną satysfakcję.

Przepraszamy i czekamy razem z Wami !I pamiętajcie – „Jesteśmy, Ogarniamy, Pozdrawiamy Was”…❤️