Warning: Declaration of AMW_Related_Sub_Items_Walker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/nbds/domains/nbds.pl/public_html/wp-content/plugins/advanced-menu-widget/class-advanced-menu-walker.php on line 0
APEL – powrót na salę? : New Boogie Down School

APEL – powrót na salę?

12/06/2020

DRODZY NBDSowicze. WAŻNY APEL !!! Proszę, zapoznajcie się!

Zapewne duża część z Was zastanawia się, czy u progu mety tego niespodziewanie trudnego sezonu tanecznego uda nam się jeszcze spotkać na sali.

SPRAWA WYGLĄDA TAK:

Ze swojej strony poczyniliśmy szereg organizacyjnych kroków, musieliśmy sami zadać mnóstwo pytań i zorientować się maksymalnie w bieżącej sytuacji – zarówno w świetle ogólnopolskich wytycznych, jak i w obrębie naszych uwarunkowań.
Czy warto wracać na salę na pół miesiąca? Czy damy radę to ogarnąć? Czy ta niepewna sytuacja nie ulegnie już zmianie? Tego tak naprawdę nikt z nas nie wie, i wszystko jest ryzykowną próbą…

Czy warto się spotkać po tej bezprecedensowej 3 miesięcznej przerwie – nawet dla chwili roztańczenia, dla chwili integracji, dla podtrzymania płomyka zajawki?
Co do tego tu nie mamy wątpliwości!
Dlatego też w odpowiedzi wychodzimy z małą inicjatywą – wymagającą jednak dużego zorganizowania. I tutaj wszystko już zależy wyłącznie od Was:
Poniżej przedstawiamy dostępną opcję i warunki jej realizacji:

1) Mamy możliwość zorganizowania czterech dni zajęć (dwa poniedziałki i dwie środy) wg następującego planu:

Środy 17 i 24 czerwca:
17:30 – 19:00 – połączone grupy NBDS KIDS oraz dzieci 10-13 lat (z wcześniejszej 16:30),
19:30 – 21:00 – Grupa A

Poniedziałki 22 i 29 czerwca
17:30 – 19:00 – Grupa B
19:30 – 21:00 – MROOVY

2) Żeby grupy mogły się odbyć, KONIECZNE SĄ Wasze zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do 15 czerwca (do końca dnia) na nasz mail: nbds-south@o2.pl

W tytule – nbds czerwiec.
W zgłoszeniu podajecie swoją grupę oraz koniecznie imię i nazwisko plus kontaktowy numer telefonu. Ze względów bezpieczeństwa musimy mieć dokładny i szczegółowy wykaz osób na zajęciach. W odpowiedzi otrzymacie formularz z oświadczeniem o dobrym stanie zdrowia własnym i najbliższego otoczenia.
Na zajęciach obowiązywać musi limit 12 osób (1 os. na 10 m2) – wymóg ogólny. Nie może być ich też mniej niż 8 – nasz wymóg zorganizowania grupy, na podstawie wysłanych zgłoszeń.
BARDZO PROSIMY WAS o zdecydowaną i konsekwentną postawę. Wysyłanie zgłoszenia na wyrost a potem nie przyjście na zajęcia stawia nas w bardzo kłopotliwej sytuacji, podobnie przyjście bez wcześniejszego zgłoszenia. W tych okolicznościach musimy być wyjątkowo precyzyjni.
Twoje zgłoszenie jest równoznaczne ze stuprocentową deklaracją w uczestnictwie w zajęciach! Prosimy o wyrozumiałość.

3) Opłaty – wszystkie osoby, które uiściły opłaty w marcu, mają bezpłatny wstęp na te zajęcia. Osoby bez opłaconych karnetów marcowych regulują połowę opłaty miesięcznej. W razie wątpliwości mamy wykaz wpłat. Wpłat dokonać będzie można wyłącznie przelewem.

4) Zajęcia zostaną zorganizowane w wymaganych warunkach sanitarnych – dezynfekcja rąk, bezpieczny dystans itp. Szatnie są wyłączone z użytku – prosimy o przyjście w maksymalnie przystosowanym do zajęć stroju, jedynie OBUWIE – konieczne do zmiany – bezpośrednio przed wejściem na salę.

5) Wszystko zależy teraz od Was, czekamy na Wasze zgłoszenia.
O ostatecznej decyzji w sprawie zajęć i poszczególnych grup poinformujemy Was we wtorek 16 czerwca.