Warning: Declaration of AMW_Related_Sub_Items_Walker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/nbds/domains/nbds.pl/public_html/wp-content/plugins/advanced-menu-widget/class-advanced-menu-walker.php on line 0
NBDS – Nauka on-line do końca listopada – INFO : New Boogie Down School

NBDS – Nauka on-line do końca listopada – INFO

9/11/2020

UWAGA – Informacja o trybie on-line – prosimy o minutkę skupienia:

Oficjalnie potwierdzamy, że zajęcia stacjonarne Studia Tanecznego NBDS są wstrzymane do końca listopada. Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń z nadzieją.

Żeby nie czekać bezczynnie zaproponowaliśmy Wam opcję częściowej nauki zdalnie.

Na chwile obecną nie mamy możliwości wdrożenia pełnego grafiku zajęć do sieci (z grupami warsztatowymi), a zaproponowane dostępne opcje grup zamkniętych uzależniliśmy finalnie od Waszych zgłoszeń.

W rezultacie mamy decyzję i przedstawiamy Wam optymalny dla nas i dla Was, dostępny finalnie wariant pracy od poniedziałku 16 listopada do końca miesiąca (dajemy sobie i Wam i jeszcze tydzień na ogarnięcie, pozostaną jeszcze 3 poniedziałki, będzie ok)

PONIEDZIAŁEK (16, 23, 30. XI)

16:00 – 17:00 – Łączona Grupa Dzieciaków – 6-9 i 10-13 Lat – cena 40 zł/mc

17:30 – 19:00 – Hip-Hop Młodzież i Dorośli – POŁĄCZONE GRUPY B i A – program zajęć skupi się na szerokim wachlarzu podstaw Hip-Hop Dance (figury znane i nie znane) i ich rozmaitych wariacjach – podanych w sposób przystępny dla grupy B i rozwojowy dla grupy A. Członkowie zarówno jednej jak i drugiej grupy skorzystają i wyciągną cenną naukę techniki tanecznej – postaramy się o to ! – cena 50 zł/mc

19:00 – 20:30 – MROOVY (grupa już pracuje swoim trybem)

ŚRODA (18, 25. XI)

19:00 – Sesja taneczna dla wszystkich chętnych – Ćwiczenia koordynacyjne i ogólnorozwojowe, skupione na sztuce Freestyle i kreatywności

– UWAGA –

w trosce o Waszą dobrą kondycję, w tym mentalną i całą naszą NBDSową społeczność, WSTĘP NA SESJĘ WOLNY dla wszystkich aktualnych tancerzy NBDS.

Żeby z opcji skorzystać, trzeba być członkiem zweryfikowanej grupy WIRTUALNA SESJA NBDS utworzonej na wiosnę tego roku.

Link poniżej:

https://www.facebook.com/groups/543327992981821/

Wszyscy tegoroczni, w tym nowi uczestnicy zajęć NBDS mogą do grupy dołączyć. Na tej grupie będzie podawany link do sesji – 18 i 25 listopada.

ZAJĘCIA ZAMKNIĘTE – Link do zajęć dla grup – dzieciaki oraz AiB – wysyłamy mailem po uregulowanej opłacie – przelew na konto, stały numer – podany na stronie www.

Żeby temat przyspieszyć i ułatwić (wpływ na koncie pojawia się zwykle po jakimś czasie) prosimy po przelewie o przesłanie mailem na

nbds-south@o2.pl potwierdzenia/dowodu wpłaty, w odpowiedzi przyjdzie od razu link do zajęć z krótka instrukcją)

Mamy głęboką nadzieję, że przetrwamy ten kolejny kryzys – czas arcytrudny dla nas wszystkich.

I przetrwamy go konstruktywnie.

I wrócimy w końcu z przytupem.

Pozdrawiamy i widzimy się na łączach.