Październikowe aktualności !

1/10/2015

Rozpoczynamy nowy miesiąc i tradycyjna porcja aktualności: Dziś nie ma zajęć z VOGUE, nasza instruktorka jest w Niemczech, a że Madlen Army w tej dyscyplinie jest u nas niezastąpiona, zapraszamy na VOGUE za tydzień. Tym samym zwracamy uwagę na fakt, że w październiku wypada 5 czwartków więc od przyszłego tygodnia i tak otrzymacie tradycyjny miesięczny komplet zajęć.

Sprawa planowanej na wtorki i czwartki grupy dzieciaków średnio-zaawansowanych jest w toku, obecnie wszystkie dzieci w wieku 7-12 lat przyjmowane są do grupy poniedziałkowej D2. W pierwszej połowie października chcemy dokonać ponownej selekcji na dwie grupy, przy czym ważna jest też dla nas decyzja rodziców i deklaracja uczęszczania do profilu rozszerzonego – dwa dni w tygodniu.

Dziś normalnie odbywa się grupa BREAKING zaawansowany, prosimy o regularną i konsekwentną frekwencję. Po nich, zgodnie z harmonogramem zajęć, PRACTICE, zapraszamy na szlifowanie swoich umiejętności – JEST TO OPCJA WYŁĄCZNIE DLA UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ NBDS, POSIADAJĄCYCH AKTUALNE KARNETY.

Przypominamy o terminowych wpłatach za zajęcia. W SOBOTĘ WIDZIMY SIĘ NA DRZWIACH OTWARTYCH – Wpadnijcie i szepnijcie o nas dobre słowo swoim znajomkom:) Zaczynamy o 11ej. Studentom życzymy udanego roku akademickiego, a nam wszystkim owocnych spotkań, progresu i motywacji. Have Funk!