Warning: Declaration of AMW_Related_Sub_Items_Walker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/nbds/domains/nbds.pl/public_html/wp-content/plugins/advanced-menu-widget/class-advanced-menu-walker.php on line 0
Praca Szkoły Tańca – Aktualne Info : New Boogie Down School

Praca Szkoły Tańca – Aktualne Info

9/10/2020

KOCHANI

W związku z ogólnokrajowym zaostrzeniem zasad związanych z koronawirusem i ochroną przed nim musimy również dopasowywać zasady pracy i działania naszej szkoły.

Jedną z nich jest konieczność limitu osób na zajęciach, w związku z czym czasowo wstrzymujemy przyjmowanie nowych uczestników do Grupy B – czyli Hip-Hop początkujący i średnio-zaawansowany dla młodzieży. Cieszymy się z popularności tych zajęć i Waszej licznej frekwencji, chcielibyśmy – by mogło tak pozostać i wciąż rozwijać się, jednak – w trosce o priorytet, czyli zdrowie podejmujemy konieczność dostosowania się do reguł.

Podobnie SESJA TANECZNA – w pierwszej kolejności miejsce na niej zarezerwowane jest dla programowych członków grup zamkniętych, którzy opłatę za sesję wliczoną mają w karnet.

Pozostali mogą wejść na sesję, jeśli danego dnia będą wolne miejscaCO TO OZNACZA W PRAKTYCE – SZCZEGÓŁOWO :

1) Wszyscy uczestnicy, którzy do tej pory przybyli i zapisali się do grup, mają w niej swoje zapewnione miejsce, jednak musimy pozostać bardziej wymagający w kwestii weryfikacji terminowych opłat i obecności.

Dwie pod rząd niezgłoszone nieobecności przyjmujemy jako rezygnację z zajęć i wykreślamy z listy.

2) Przypominamy o konieczności regulowania miesięcznej opłaty maksymalnie do drugich zajęć przypadających w miesiącu – brak tej opłaty w terminie skutkować może nie wpuszczeniem na zajęcia. Znając nas – wiecie, ze mamy dobre serca i nikt nie pamięta chyba przypadku odprawienia z zajęć, mimo często sporych zaległości, ale w sytuacji, gdy sami podlegamy licznym trudnym i wymagającym procedurom, musimy być surowsi – choćby ze względu na pierwszeństwo i pewność uczestnictwa w zajęciach dla osób, które regulują opłaty w terminie.

3) Niestety musimy zrezygnować również z dostępnej dotąd opcji zajęć próbnych – to akurat wynika z faktu wstrzymania nowych naborów, informację doprecyzowujemy gwoli ścisłości. W kwestii zajęć warsztatowych, tj. House, Vogue, Waacking etc obowiązuje niezmiennie zasada – miesięczny karnet lub bilet na pojedyncze zajęcia. Nie ma wstępów wolnych.

4) JEŚLI CHODZI O GRUPY DZIECIĘCE – jest jeszcze kilka wolnych miejsc, więc nabór kontynuujemy z uwzględnieniem dotychczasowych opcji, w tym lekcji próbnej. Jednak sytuacja jest dynamiczna, więc warto nie zwlekać.

Nikt chyba dziś na świecie nie jest w stanie w 100% orzec, ile ta trudna sytuacja globalna jeszcze potrwa i jak się będzie zmieniać. My pozostajemy optymistami i wierzymy, że po każdej burzy wychodzi słońce. Pracujemy i postaramy się to robić najlepiej, jak potrafimy. Jak zawsze.

Dbajcie o swoje miejsca na liście, bo są teraz szczególnie cenne. Dbajcie o też o swoją dobrą kondycję, zarówno fizyczną, jak i mentalną. No i ogólnie – dbajcie o siebie – samych i siebie nawzajem.

POZDRAWIAMY !!!