START NOWEGO SEZONU 10.10.2022

3/10/2022

NARESZCIE JEST – Oficjalny start długo wyczekiwanego nowego sezonu tanecznego w naszym studio.

Po trudnych dla nas piruetach związanych z przeprowadzkami i remontami stajemy ponownie na linii startu, by dać naszym stałym i nowym uczniom wszystko to, co sami lubimy i umiemy najlepiej – solidną porcję tańca, muzyki, umiejętności, wiedzy, zajawki i najpozytywniejszej energii.

Nasz program zaczynamy od wersji podstawowej z planami i nadzieją na dalszy rozwój naszego grafiku sukcesywnie poszerzanego o oczekiwane przez Was zajęcia, style i grupy.

Nowe miejsce na Juranda 7 również będzie ewoluować i pięknieć, przestrzeń jest już jednak na tyle gotowa, by móc rozpocząć już pracę.

Ostatecznie wszystko rozpoczyna się w poniedziałek 10 października i poniedziałek z przytupem otwiera zarówno nasz sezon jak i opracowywany wciąż tygodniowy grafik.

Już teraz zapraszamy na:

PONIEDZIAŁKI ( w tym startujący 10.10)

17:00 – 18:00 – HIP-HOP DZIECI od 6 do 12 lat – Zapraszamy wszystkie dzieciaki z ubiegłego roku szkolnego oraz nowe zainteresowane, rozpoczynamy sezon od profilu OPEN z możliwością i chęcią późniejszego podziału grupy ze względy na poziom umiejętności lub/i wiek.

Prowadzenie – Agnieszka Bosek . Opłata 100 zł za karnet 4 wejścia x 60 min

18:00 – 19:00 – HIP-HOP POCZĄTKUJĄCY DLA MŁODZIEŻY (13-18 lat) – całkiem nowa grupa od podstaw dla zupełnie nowych uczestników.

Prowadzenie – Paweł PITZO Mazur. Opłata 100 zł za karnet 4 wejścia x 60 min

19:00 – 20:30 – VOGUE – Rozpoczynamy sezon od profilu OPEN – stali plus nowi uczestnicy z możliwością i chęcią późniejszego podziału grupy ze względy na poziom umiejętności.

Prowadzenie – Paula Drabent – Opłata 130 zł za karnet 4 wejścia x 90 min

20:30 – 22:00 – HIP-HOP DLA DOROSŁYCH – Rozpoczynamy sezon od profilu OPEN – stali plus nowi uczestnicy z możliwością i chęcią późniejszego podziału grupy ze względy na poziom umiejętności.

Prowadzenie – Paweł PITZO Mazur . Opłata 130 zł za karnet 4 wejścia x 90 min

CZWARTKI (najbliższy 13.10)

19:00 – 20:30 – HIP-HOP ŚREDNIOZAAWANSOWANY – GRUPA B – Kontynuacja – Zajęcia dla tancerzy z grupy B z ubiegłego sezonu oraz członków ubiegłorocznej grupy C, którzy w tym sezonie awansują poziom wyżej.

Prowadzenie – Rafał GUMIŚ Machaj . Opłata 130 zł za karnet 4 wejścia x 90 min

20:30 – 22:00 – HIP-HOP ZAAWANSOWANY – GRUPA A – Kontynuacja – Grupa zamknięta. Uczestniczą w niej zaawansowani tancerze reprezentacyjni.

Prowadzenie – Rafał GUMIŚ Machaj . Opłata 130 zł za karnet 4 wejścia x 90 min

W najbliższych planach jest wznowienie/uruchomienie practice sesji i indywidulanych treningów na dogodnych i atrakcyjnych zasadach, oraz zreorganizowanie grup POPPING i LOCKING.

Nowi uczestnicy zajęć mogą skorzystać z dostępnej opcji zajęć próbnych. Działa ona na zasadzie – Przyjdź i sprawdź – jeśli nowy uczestnik swoich pierwszych zajęć w danej grupie nie zdecyduje się na dalszą kontynuację, nie będziemy obarczać go obowiązkiem opłaty i pozostajemy bez zobowiązań. Przyjście na kolejne zajęcia jest równoznaczne z chęcią uczestnictwa w grupie i zobowiązuje do uregulowania opłaty za karnet (4 wejścia) wliczając do pól karnetu uczestnictwo w pierwszych zajęciach.

Jest też możliwość wejść pojedynczych w cenie 40 zł za zajęcia 60 min i 50 zł za zajęcia 90 min.

Pozostawiamy wybór, łatwo jednak wyliczyć, że zajęcia w pakiecie karnetowym są znacznie korzystniejszym rozwiązaniem.

Pragniemy w tym roku również postawić na działania rotacyjne i integracyjne – tj. warsztaty, szkolenia, spotkania.

Rozwińmy razem skrzydła.

Wszystkie nasze zajęcia odbywać się będą w KLUB STREFA na ul. Juranda 7 (bardzo blisko Leclerc na Zana)

Zaczynamy 10.10.

Przyjdź, powiedz, podziel się.

Zrobimy wszystko, by przekonać Was, że warto.

DO ZOBACZENIA !