Street-Dance w Lublinie – Nowy sezon startuje 2.09.2016 !

19/08/2016

NBDS to szkoła tańca najlepiej w Lublinie wyspecjalizowana w STREET-DANCE. Znajdziesz tu bogactwo stylów takich jak Hip-Hop, Break-Dance, Popping, Locking, House, Vogue.
Prowadzimy zajęcia dla osób w różnym wieku – od 6-latków, poprzez dzieci w wieku szkolnym, młodzież gimnazjum i liceum, po osoby dorosłe – studiujące i pracujące.
Do wyboru jest zróżnicowany poziom zaawansowania – od grup początkujących po grupy z bardzo dużymi umiejętnościami.

Instruktorzy i ich podopieczni to od lat polska czołówka – uznani w międzynarodowym środowisku tanecznym pracują w całej Polsce (warsztaty, konsultacje, sędziowanie turniejów, pokazy, organizacja imprez) oraz za granicą. Są laureatami wielu dużych prestiżowych turniejów ogólnopolskich i międzynarodowych – tańczyli m.in. w Paryżu, Berlinie, Dusseldorfie, Sztokholmie, Pradze oraz w większości większych polskich miast.

Mają też na koncie sukcesy przed publicznością programów telewizyjnych. Duet Pitzo i Polssky w V edycji Mam Talent zdobył w finale drugie miejsce i jest to jak dotąd najlepszy rezultat wśród tancerzy w historii polskiej edycji programu.

NBDS oprócz regularnych zajęć w swojej szkole organizuje też obozy, imprezy artystyczne, turnieje i warsztaty, w tym ze światowymi wybitnościami z USA, Francji, Niemiec, Szwecji…

Rozpoczynamy nowy rok szkolny. Otwieramy nabór do nowych grup i kontynuujemy pracę z grupami z ubiegłego roku.

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne – 2 września (piątek) o godzinie 18:00 w siedzibie naszej szkoły – ul. Fabryczna 2 – Galeria GALA – drugie piętro (obok biura Gali)
Na spotkaniu zaproponujemy grafik zajęć i podział na grupy z ich charakterystyką. Omówimy też sprawy formalne – regulamin, cennik i najbliższe plany.

Jeśli interesuje Cię taniec – zapraszamy do nas. Jeśli masz na myśli konkretnie STREET-DANCE – w Lublinie nie ma lepszej opcji!

Sprawdź nas, powiedz o nas znajomym.