Warning: Declaration of AMW_Related_Sub_Items_Walker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/nbds/domains/nbds.pl/public_html/wp-content/plugins/advanced-menu-widget/class-advanced-menu-walker.php on line 0
Szanowni Państwo : New Boogie Down School

Szanowni Państwo

26/03/2021

Szanowni Państwo, Kochani Tancerze, Rodzice i Sympatycy…

Dramatyczna, ciągnąca się od roku i nie dająca jasnych perspektyw sytuacja zmusza mnie niestety do jednoznacznej i twardej decyzji – do końca roku szkolnego 2020/2021 pełnowymiarowa praca Szkoły Tańca NBDS pozostanie zamknięta.

Mimo zapewnień z początku miesiąca o powrocie w kwietniu pełnego grafiku, przez ostatnie dni wydarzyło się sporo sytuacji organizacyjnych, w tym zasadnicza odgórna zmiana zasad wynajmu i korzystania z sali, co uniemożliwia nam powrót do pełnego zakresu godzinowego do końca sezonu.

Jest mi bardzo przykro, ale trudności i ograniczenia w prowadzeniu szkoły i duże ponoszone z tego tytułu straty są już na chwilę obecną dla mnie nie do uniesienia.

Jeśli NBDS ma odbudować swoją markę i Państwa zaufanie oraz ponownie otworzyć Wam cały pakiet naszej wypracowanej od dekady bogatej i profesjonalnej oferty, musi przejść sporo koniecznych zmian – w tym lokalowych i organizacyjnych.

Wciąż wierzę, że uda nam się powrócić z tym, co od lat budowało nasze relacje – super ekipa, osiągnięcia, imprezy i konkretne rzeczy – w tym nasza perełka – STREET DANCE HOLIDAY, o które z utęsknieniem pytają w całym kraju.

To trudny czas.

Oznaczać będzie albo finał naszej ponad 10letniej przygody, albo stromy schodek, po którym wejdziemy odświeżeni i mocniejsi.

Na chwilę obecną mogę jedynie wszystkich przeprosić i wyrazić wdzięczność za lojalność i wsparcie.

Może jeszcze będzie normalnie.

Z wyrazami szacunku – kierownik NBDS – Paweł PITZO Mazur