UWAGA – AKTUALIZACJA INFO o zajęciach

17/10/2022

Szanowni Państwo, kochani Tancerze i Rodzice.

Po pierwsze dziękujemy za Wasze mentalne wsparcie i Waszą cierpliwość, gdy nasza jest już na wyczerpaniu…

Po drugie – jeszcze raz przepraszamy za falstart ubiegłego tygodnia i brak zajęć, mimo naszych oficjalnych przygotowań i zapowiedzi.

Sytuacja obecnego – rozpoczętego właśnie tygodnia wciąż nie daje nam możliwości rozpoczęcia zajęć.

Po trzecie więc – i jak to się mówi,do trzech razy sztuka – dajemy ostatnią szansę naszej pracy w obecnej formie i przy obecnej współpracy.

Po raz kolejny i definitywny podejmiemy się zadania wystartowania z naszą pracą z Wami i dla Was od nowego i równego miesiąca – listopada.

W obecnej sytuacji nawet pewny start (a takim niestety wciąż nie jest) w najbliższych dniach poważnie rozregulował by już w konsekwencji dalszy miesięczny rytm organizacyjny i rozliczeniowy, a my, biorąc pod uwagę zaangażowanie i dyspozycyjność instruktorów oraz Państwa nie możemy decyzji podejmować wciąż w ciemno i z dnia na dzień…

3 LISTOPADA – Czwartek – TO PIERWSZY DZIEŃ NASZYCH ZAJĘĆ W SEZONIE I DALEJ już wg Grafiku normalnie – 7 LISTOPADA – Poniedziałek itd.

Jeśli w ostatnich dniach października otrzymamy pełny dostęp do pomieszczeń na ustalonych warunkach i osobiście zweryfikujemy pełną ich gotowość, dla pewności potwierdzimy to Państwu jeszcze jednym oficjalnym info na naszych stronach.

Jeśli po raz kolejny terminy nie zostaną dotrzymane przez stronę trzecią – oznaczać to będzie ostatecznie zakończenie tej współpracy i zapewne postawi nas w trudnej w tym roku sytuacji.

Po tylu ciężkich dla nas doświadczeniach ostatniego czasu pora jednak na zdecydowane kroki.

Jeszcze raz wytrwałym dziękujemy z całego serca, mniej wytrwałych w pełni rozumiemy,wszystkich bardzo mocno przepraszamy…i niezmiennie zapraszamy.

Ostatni raz prosimy o Waszą cierpliwość, zrobimy wszystko by ten temat jeszcze uratować i postawić w pełnej świetności.

Nasza praca, nasza pasja, nasze oddanie to znaczna część naszego życia w 12 letniej już historii studia NBDS. Historii z trudnym aktualnie rozdziałem.

Pozostajemy w kontakcie.

Z uszanowaniem, pozdrawiam.

Paweł Mazur