Warning: Declaration of AMW_Related_Sub_Items_Walker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/nbds/domains/nbds.pl/public_html/wp-content/plugins/advanced-menu-widget/class-advanced-menu-walker.php on line 0
UWAGA – NBDS On-Line – INFO : New Boogie Down School

UWAGA – NBDS On-Line – INFO

3/04/2020

DRODZY NBDS-owicze !

WAŻNE INFO:

Stworzyliśmy ogólną grupę na Facebooku – „Wirtualna Sesja NBDS”, na którą przenosimy tymczasowo naszą TANECZNĄ AKTYWNOŚĆ na czas epidemii i uziemienia w domach.

Niektórzy z Was mają już swoje grupki, dotyczy to głównie formacji, niektórych grup warsztatowych i w budowie jest sekcja grup dziecięcych, której szefową jest Megi.
Ten dodatkowy podział wynika ze specyficznych aspektów pracy w tych grupkach, tj zdalna kontynuacja pracy nad układami czy wyspecjalizowany program itp.

Tutaj jesteśmy wszyscy!
Ta grupa stworzona jest w trosce o naszą integrację i regularną pielęgnację Waszej tanecznej formy.

JAK TO BĘDZIE DZIAŁAĆ ?:

1) MY – Od poniedziałku będziecie codziennie, o stałej porze dostawać tu krótką lekcję, przygotowaną przez któregoś instruktora – a uczyć Was będzie cały nasz TEAM. Będzie to jakiś zestaw ruchów, bądź drille lub zadanie do wykonania;

2) WY – dostając codzienne zadanie z różnych stylów i aspektów street-dance wchodzicie w stały regularny tryb.
Spróbujcie ogarnąć sobie jakiś skromny space w domu i zmotywujcie się do podejmowania codziennych ćwiczeń i rozwijania ich wg własnych możliwości i kreatywności;

3) BARDZO WAŻNYM ELEMENTEM musi być nasza wzajemna interakcja, więc czujcie się zaproszeni, zachęceni, a wręcz zobligowani do nagrywania swoich ćwiczeń, wykonanych zadać, lub po prosto setów i umieszczania ich w odpowiedzi pod tematem.
Instruktorzy dadzą Wam feedback, mogą udzielić wskazówek, pozostali członkowie grupy też mogą ocenić, skomentować itp. To będzie taki nasz wirtualny cypher i wbrew pozorom dobra okazja do przełamywania się i progresu!!!

Stworzenie odrębnej grupy jest tu bardzo praktyczne i uzasadnione – oficjalny Fanpage strony pełni ogólne funkcje informacyjne i promocyjne. Konkretna, stworzona w bieżących okolicznościach grupa pozwoli nam skupić się tu wyłącznie na kwestii trenowania w tym czasie – będzie porządek i klarowność.

Dołączajcie do grupy, wysyłajcie zaproszenia. Gwarantowany dostęp do grupy macie, jeśli byliście dotychczas na liście aktualnych uczestników zajęć NBDS. Nie odgradzamy się, ale musimy zadbać priorytetowo o naszych uczniów i zapewnić im komfortowa pracę we własnym gronie.

W poniedziałek startujemy z pierwszą lekcją i działamy tu tyle, ile będzie trzeba – mamy nadzieję, że jak najkrócej ;)

Kolejnym krokiem będzie uruchomienie limitowanych transmisji LIVE on-line – czyli streamowe spotkania z naszymi instruktorami w grupkach, ale o tym niebawem.

Na fanpagu pozostajemy z aktualnościami i sprawami ogólnymi, taniec sensu stricte przenosimy na tą grupę (+małe grupy)

Bądźmy po(d)łączeni :)

Ostatnia sprawa, to odpowiedź na pytanie, co z płatnościami.
Kochani tancerze i rodzice – z racji przerwy od regularnych zajęć w tradycyjnych warunkach, nie pobieramy od Was opłat do odwołania. Niektórzy z Was wyszli jednak z pełną empatii indywidualną inicjatywą uiszczenia normalnych opłat, mimo sytuacji. Jest to wyraz troski o studio, o nas i chęć wsparcia. Oczywiście takiej pomocy odmówić nie możemy i jesteśmy za nią BARDZO WDZIĘCZNI, ZBUDOWANI i WZRUSZENI. Pozostawiamy to wyłącznie w gestii indywidualnej, formalnie opłat w tym czasie nie oczekujemy, za okazane wsparcie – UKŁONY.
Oprócz tego znaczna część z Was uregulowała w marcu opłaty za miesiąc, którego dane nam było przeżyć ułamek. Zapewniamy, że lista wpłat jest zarchiwizowana i wpłaty te zostaną uwzględnione jak tylko wznowimy tradycyjny tryb pracy.
Martwimy się o Was, bo wszyscy mamy teraz pod górę. Mamy głęboką nadzieję, że wszystko się ułoży.

ŚCISKAMY (na odległość wolno:) i POZDRAWIAMY (to zawsze!)