Warning: Declaration of AMW_Related_Sub_Items_Walker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/nbds/domains/nbds.pl/public_html/wp-content/plugins/advanced-menu-widget/class-advanced-menu-walker.php on line 0
UWAGA – Nowe info o pracy szkoły : New Boogie Down School

UWAGA – Nowe info o pracy szkoły

2/11/2020

KOCHANI.

Po kilku trudnych dniach obszernych analiz, narad, porad, konsultacji z kompetentnymi z różnych dziedzin – w tym prawnej, medycznej, organizacyjnej etc. podejmujemy trudną, ale mamy nadzieję – rozsądną i obecnie optymalną decyzję o czasowym wstrzymaniu zajęć stacjonarnych w naszej szkole – do połowy miesiąca – czyli do 15 listopada.

Tego dnia podejmiemy dalsze decyzje licząc, że sytuacja się co najmniej ustabilizuje i bardziej wyklaruje, co umożliwi nam powrót do względnie normalnej pracy.

Sytuacja z epidemią koronawirusa jest bardzo niestabilna, na pewno poważna i z dnia na dzień dynamiczna. Nie chcemy rozpoczynać nowego miesiąca zgadując codziennie nowy stan rzeczy.

Pomijając już wszelkie wnioski z powyższych – niejednoznaczne i skomplikowane – kierujemy się ostatecznie TROSKĄ O ZDROWIE – nasze, Wasze i Waszych bliskich, oraz poczuciem odpowiedzialności, w tym za skrajnie przeciążoną służbę zdrowia.

Miejsce na indywidualne i subiektywne opinie ustępuje konieczności działania odpowiedzialnego i solidarnego.

Jeśli wrócimy po 15-tym, obowiązywać będzie połowa Waszej opłaty, jeśli będzie to jeszcze jeden tydzień czekania – będzie 1/4 opłaty itd.

Musimy wziąć na tzw przeczekanie…

Dobrze wiemy, ze nie sposób w tym momencie prognozować czegokolwiek, więc musimy śledzić sytuację na bieżąco, Was prosimy o pozostanie z nami w kontakcie. Możemy jedynie wierzyć i czekać, że sytuacja się poprawi i ustabilizuje jak najszybciej, co oznaczać będzie powrót na sale.

UWAGA: żeby nie czekać bezczynnie, spróbujemy w pewnym stopniu przygotować i uruchomić system zdalny – tym razem nie lekcje nagrywane, ale zajęcia LIVE on-line.

Oczywiście i one nie mają porównania do klimatu żywych spotkań, jednak ich wartość merytoryczna może pozostać wysoka i skuteczna. Chcemy to zabezpieczyć.

W tym celu potrzebujemy jednak startowej orientacji w WASZYM zainteresowaniu ewentualną opcją i możliwościach, dlatego chętnych prosimy o kontakt mailowy – nbds-south@o2.pl z tytułem nbds online, w treści imię i nazwisko, obecna przynależność do grupy, lub grup ( w tym FULL). Wysłanie takiego maila nie jest zobowiązujące, dla nas pozostaje na razie kwestią czysto orientacyjną i organizacyjną. Dalsze szczegóły i kroki do podjęcia wkrótce.

Chcemy działać ! Na każdy możliwy sposób, choć przede wszystkim mamy nadzieję, że zbyt długo czekać nie będzie trzeba i w końcu, niebawem wrócimy do normalnego trybu.

Prosimy Was wszystkich o cierpliwość, wyrozumiałość i optymizm. Dbajcie o siebie i bądźcie zdrowi. No i – mamy nadzieję – w stałym kontakcie i co najważniejsze – Do zobaczenia.

Oddana Wam ekipa NBDS