Warning: Declaration of AMW_Related_Sub_Items_Walker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/nbds/domains/nbds.pl/public_html/wp-content/plugins/advanced-menu-widget/class-advanced-menu-walker.php on line 0
ZAPRASZAMY na DRZWI OTWARTE – 9.10 na ul. Diamentowej 2 : New Boogie Down School

ZAPRASZAMY na DRZWI OTWARTE – 9.10 na ul. Diamentowej 2

27/09/2021

Zapraszamy na Drzwi Otwarte w nowej siedzibie na Diamentowej 2

https://fb.me/e/1MIk6KNOE

Interesuje Cię STREET-DANCE – style taneczne HIP-HOP, POPPING, BREAK-DANCE, VOGUE?
Mamy coś dla Ciebie – bez względu na Twój wiek i poziom zaawansowania, liczy się tylko chęć i dobre nastawienie!!!
Serdecznie zapraszamy na DRZWI OTWARTE Szkoły Tańca NBDS !!!A otwieramy drzwi kolejnej, nowej siedziby – na ul. DIAMENTOWEJ 2.
To miejsce to rezultat nawiązanej współpracy z inną zaprzyjaźnioną lubelską szkoła tańca – PASSA PASSA.
Wspólnie zadbamy o to, by to miejsce zaiskrzyło klimatem, rozbrzmiało rozmaitymi rytmami i wypełniło się tłumem uczniów i fanów dobrej muzyki i tańca.Zarówno my, jak i Passa Passa od lat z powodzeniem i sukcesami rozwijamy i promujemy swoje style tańca, zdobywając uznanie w całym kraju i poza jego granicami.Instruktorzy i tancerze NBDS to stali uczestnicy i laureaci wielu prestiżowych turniejów, pokazów i wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych w Polsce i za granicą, w tym dwukrotni finaliści programu MAM TALENT.
Swoją pracę w Lublinie kontynuujemy od 2010.
Miejsce na Diamentowej to zupełnie nowy teren i nowe możliwości, prowadzimy też już swoje zajęcia w dotychczasowych miejscach – pozostajemy dla Was otwarci – zawsze i wszędzie!
Od października poszerzamy naszą ofertę – zarówno w sensie zajęć, jak i terytorialnie.KONKRET:
Na drzwiach otwartych odbędą się bezpłatne zajęcia w następujących grupach:
HIP-HOP dla Dzieci 6+
HIP-HOP dla Młodzieży
HIP-HOP/Street-Dance dla DOROSŁYCH 30+
POPPING
BREA-DANCE
VOGUEJeśli chcesz dołączyć do którejś z nowo-tworzonych grup, lub może spróbować swoich sił, sprawdzić, popatrzeć, porozmawiać z tancerzami i instruktorami, lub po prostu potańczyć i spędzić miło i owocnie dzień – CZEKAMY NA CIEBIE!:)Gdzie? Lublin – ul. Diamentowa 2
Kiedy? 9 października, start 11:00
Za ile? Za jeden uśmiech!Szczegółowy grafik z rozkładem i godzinami poszczególnych zajęć niebawem – obserwuj, sprawdzaj, podziel się i przede wszystkim przyjdź i baw się dobrze.
Do zobaczenia!:)))