NEW BOOGIE DOWN SCHOOL (NBDS)

Jesteśmy uznaną w kraju szkołą tańca. Działamy w Lublinie od 2010 roku. Naszą wybitną i wyłączną specjalnością są style STREET-DANCE i CLUB-DANCE , tj. Hip-Hop, Vogue, Popping, Locking, Breaking, House...

Nasze umiejętności taneczne i merytoryczne od wielu lat zdobywamy od najlepszych, światowej klasy nauczycieli, choreografów i prekursorów z USA, Francji, Niemiec, Polski...

Nasza marka potwierdzona jest wieloma prestiżowymi osiągnięciami.

Nasi uczniowie i intruktorzy wielokrotnie byli laureatami największych ogólnopolskich turniejów tanecznych w Polsce i za granicą, dwukrotnie byli też finalistami programu telewizyjnego Mam Talent – 2 miejsce V edycji MAM TALENT (duet Pitzo & Polssky) oraz finał w 2016 (ekipa NBDS TEAM)

Szeroka popularność zdobyta dzięki sukcesom w talent-show umożliwiła też nam rozwój na polu komercyjnym (projekty i współpraca ze znanymi markami)

Na nasze zajęcia zapraszamy wszystkich chętnych od 6 roku życia bez górnego limitu - na różnych poziomach zaawansowania - od podstaw do poziomu mistrzowskiego. Wyróżniają nas kompetencje i profesjonalizm w stylach STREET-DANCE, dobra komunikacja i wspaniała atmosfera.

Kontynuujemy pracę z naszymi stałymi – czyniącymi postępy - uczniami, przez cały rok pozostajemy również otwarci na nowych uczestników.

Pracujemy w roku szkolnym, w wakacje bierzemy udział w obozach, szkoleniach i wyjazdach.

Serdecznie zapraszamy !:)))

O nas

Paweł PITZO Mazur

Główny Instruktor i Kierownik NBDS Lublin

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.